سفارش تبلیغ
صبا ویژن
به بازماندگان دیگران نیکى کنید تا بر بازماندگان شما رحمت آرند . [نهج البلاغه]
لوگوی وب سایت
 

دسته بندی موضوعی یادداشتها
 

آمار و اطلاعات

مهمانان امروز :39
مهمانان دیروز :51
کل مهمانان :187141
تعداد کل یاداشته ها : 212
100/2/18
5:59 ع
امکانات وب سایت

چت آنلایننیت کنید و اشاره فرمایید


دریافت کد ساعت

..
مشخصات مدیر وب سایت
 
مهدی ربانی خواه[35]
چشام، روستایی است ایستاده بر کرانه کویر سبزوار از توابع بخش داورزن و یکی از چهار روستای بزرگ این بخش دیرینه. با پیشینه‏ای از فرهنگ، ادب و دانش؛ و آمیزه ای از دانایی، دینداری و دردمندی؛ مردمی خونگرم و بافرهنگ و محیطی مصفا و سرسبز. وجود رشته قناتها و باغهای میوه و کشتزارهای سرسبز، کویر را از صورت جغرافیای آن زدوده و ترنم زندگی و شور و سرزندگی را برای مردم به ارمغان آورده است. باشد که پاسش داریم و تداومش بخشیم.

طرح در دست اجرا - کلیک کنین
لوگوی دوستان
 

در جلسه چشامی های مقیم سبزوار که با حضور جمعی از چشامی های دلسوز و نیک اندیش برگزار شد درباره زمین اهدایی وقفی مرحوم حاج محمد چشمی (پدر شهید بزرگوار بهزاد چشمی) و ورثه مرحوم حسین چشمی (کربلایی محمدعلی) و احداث ساختمان هیئت چشامی های مقیم سبزوار تصمیمات ارزنده‌ای اتخاذ و اقدامات شایسته‌ای صورت پذیرفت.

حلسه

نظر به ضرورت واگذاری زمین مذکور از اداره اوقاف به هیئت چشامی‌ها و صدور سند به نام هیئت؛ در این جلسه مبلغ 000/000/177 ریال (معادل هفده میلیون و هفتصد هزار تومان) جمع آوری شد و مقرر گردید برای ادامه کار و آغاز ساخت و ساز در زمین اهدایی از تمامی ظرفیتهای موجود در میان چشامی‌های گرانقدر در اقصی نقاط ایران اسلامی استفاده شود.

امید است با اتحاد و همیاری همچون گذشته این کار بزرگ و ماندگار در کارنامه چشامیان به نیکی ثبت شود.

چشامی‌های بزرگوار و تمامی خیرین نیک اندیش می توانند نذورات و کمکهای خیریه خود برای احداث ساختمان هیئت را به شماره حساب 7777 صندوق قرض الحسنه فرهنگیان شهرستان سبزوار واریز نمایند و یا به اعضای هیئت امنا تحویل دهند.

گفتنی است زمین خیّری واگذاری جهت احداث ساختمان در میدان دروازه عراق پشت میدان بار قدیم واقع است.

جلسه

جلسه


92/6/27::: 11:56 ع
نظر()