سفارش تبلیغ
صبا ویژن
[ و از معنى لا حول و لا قوة إلاّ باللّه از او پرسیدند ، فرمود : ] با وجود خدا ما را بر چیزى اختیار نماند و چیزى نداریم جز آنچه او ما را مالک آن گرداند . پس چون ما را مالک چیزى کرد که خود بدان سزاوارتر است تکلیفى بر عهده‏مان گذاشته و چون آن را از ما گرفت تکلیف خود را از ما برداشته . [نهج البلاغه]
لوگوی وب سایت
 

دسته بندی موضوعی یادداشتها
 

آمار و اطلاعات

مهمانان امروز :34
مهمانان دیروز :51
کل مهمانان :187136
تعداد کل یاداشته ها : 212
100/2/18
5:13 ع
امکانات وب سایت

چت آنلایننیت کنید و اشاره فرمایید


دریافت کد ساعت

..
مشخصات مدیر وب سایت
 
مهدی ربانی خواه[35]
چشام، روستایی است ایستاده بر کرانه کویر سبزوار از توابع بخش داورزن و یکی از چهار روستای بزرگ این بخش دیرینه. با پیشینه‏ای از فرهنگ، ادب و دانش؛ و آمیزه ای از دانایی، دینداری و دردمندی؛ مردمی خونگرم و بافرهنگ و محیطی مصفا و سرسبز. وجود رشته قناتها و باغهای میوه و کشتزارهای سرسبز، کویر را از صورت جغرافیای آن زدوده و ترنم زندگی و شور و سرزندگی را برای مردم به ارمغان آورده است. باشد که پاسش داریم و تداومش بخشیم.

طرح در دست اجرا - کلیک کنین
لوگوی دوستان
 

با توجه به طرح های عمرانی در دست اقدام در روستا، نیازمند یک مهندس عمران یا معماری، بومی روستا، دارای کارت پایان خدمت جهت دهیاری با حقوق ثابت هستیم.

جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت دفتر روستایی مراجعه نمایید.

با تشکر

منتخبین چهارمین دوره ی شورای اسلامی روستا


  
  

شورای جدید کار را شروع کردیم.

منتظر کمک های همه جانبه مردم هستیم.

اهم فعالیت ها:

1. برطرف نمودن مشکل برق و روشنایی روستا.

2. بهسازی و زیباسازی ورودی و خروجی روستا.

3. و ...

از تمامی بینندگان و علاقمندان به روستای کهن چشام خواستاریم تا نکات، ایده ها و طرح های خود را در جهت برون سازی روستا از وضعیت فعلی اعلام دارند تا ضمن بررسی در صورت اتفاق نظر اعضای محترم شورا نسبت به اجرای طرح یا ایده مدنظر اقدام عملی صورت پذیرد.

با تشکر

منتخبین چهارمین دوره ی شورای اسلامی روستا


92/4/9::: 7:50 ع
نظر()